Hakkımızda

İlgi Vinç Hakkında

İlerleyen yıllarda araç parkımızı genişleterek Malatya İlgi Vinç ve Oto Kurtarma ismine layık ‘Hızlı ve Kaliteli’ çekim hizmetlerimiz, firmalarının dikkatini çekmesi sonucu Malatya Vinç sektöründe yerimizi aldık.

2017 yılından başlayıp, büyüyerek Malatya’da çekici piyasasında haklı ve seviyeli bir yer edindik. Kaliteli hizmet anlayışıyla çağımıza uygun, eğitimli personel ve son model araçlar ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Tüm Malatya genelinde, Malatya Vinç ve Oto Kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Firmamız Malatya'da Kiralık Vinç  , Vinç , Makaslı Platform , Sepetli Vinç hizmeti vermektedir. 2017 yılında ticari hayata başlayan ve günümüze kadar çok sayıda ticari firmaların kiralık vinç ihtiyaçlarını karşılamış ve sayısız proje ve hizmetlerin tamamlanmış olmasının haklı gururunu yaşamaktadır.

Yenilikçi, çağdaş ve girişimci yapısıyla müşteri odaklı dürüst ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışla Müşterileri için en yüksek  standartlarında hizmet vermektir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, deneyimli operatörlerimiz ile kaliteden ödün vermeden işini en iyi yapmaya özen göstermektedir.

Malatya İlgi Vinç & Oto Kurtarma firmamız öncelikle merkezi Malatya ve çevresinde müşteri memnuniyeti ve memnuniyetin devamı için profesyonel kadromuz ve kadromuzun hizmetindeki son model araç filosuyla oto kurtarmada hizmetinizdedir.